top of page

Denný tábor v Bratislave

S radosťou oznamujeme, že spúšťame registráciu na denný tábor v Bratislave. 

Turnusy:                 8.-12.7.2024 - vek 8-10 rokov
                               15.-19.7.2024 - vek 10-12 rokov

Miesto:                   Vazovova 3, Bratislava (Vchod do garáže vedľa hotelu Akademik)

Čas:                        8:00 - 16:00

Cena:                      149 €

 

PROGRAM

Denné tábory sú určené pre deti s vysokým IQ, ktoré často vyžadujú individuálny prístup. Vychádzame z našich dlhoročných skúseností organizovania Mensa Letného tábora pre nadané deti a preto popri hlavnom programe budú neustále k dispozícii rôzne hlavolamy, spoločenské hry, zaujímavé knihy a náučné filmy. Ak deti táborová aktivita nezaujme, alebo budú mať potrebu zabaviť sa samostatne, bude im to umožnené.

 

Hlavný program bude orientovaný na aktivity podnecujúce k rozvoju logiky a kreativity či už individuálne, alebo v tímoch. Deti zoznámime so šifrovaním a budú riešiť krátku šifrovačku (šifrovaciu hru). Ich praktickú inteligenciu podnietime konštrukčnou úlohou a technického zasa ducha rozoberaním drobnej elektroniky a možnosťou tvorby z nej. Ďalej budú mať deti možnosť zahrať si hru Finančná odysea, ktorá rozvíja finančnú gramotnosť, pod dohľadom samotného tvorcu hry. Alebo aj testovať Milanovu novú hru vo vývoji. Nebude chýbať ani zábavná veda plná fyzikálnych, chemický a biologických pokusov a ďalšie aktivity v závislosti aj od záujmu detí.

Keďže rodičia samy najlepšie poznajú svoje deti, nechávame im na zváženie či prihlásia svoje dieťa do nášho tábora. Ak je dieťa viac orientované na športové aktivity, alebo tvorivé dielne než na logické úlohy, odporúčame ho prihlásiť na iný tábor, pretože by u nás nemuselo byť spokojné s programom a každý predsa chceme mať spokojné dieťa 😊

 

STRAVOVANIE

Na stravovanie budeme dochádzať pár metrov do neďalekej reštaurácie Galileo.

SPONZORING

Súčasťou tábora budú aj súťažné aktivity, za ktoré deti odmeňujeme vecnými cenami, preto máme prosbu aj na Vás rodičov, ak máte k dispozícii rôzne upomienkové reklamné predmety, vhodné ako darčeky, ktoré nám môžete venovať, potešíte tým všetky deti. Rovnako deti ocenia sladké a slané pochutiny, spoločenské hry, či zaujímavé knihy. V tejto súvislosti sa nám ozvite najneskôr do 30. 6. 2024.

V prípade potreby nás kontaktujte na:

Darina Peterková 

0903 878 862

spolocenstvo.kempelena@gmail.com

Milan Pavlík hra
Spoločenstvo Kempelena klubovňa Bratislava_edited.jpg
bottom of page